GatherContent (8.x-3.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Menu
bg: Меню

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Upload
bg: Трансфер

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Continue
bg: Продължи

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Other
bg: Други

en: Template
bg: Шаблон

en: Select all rows in this table
bg: Изберете всички редове в таблицата

en: Deselect all rows in this table
bg: Откажи всички редове от таблицата

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери
