GatherContent (8.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (45 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Select all rows in this table
bo: རེའུ་མིག་འདིའི་ནང་གི་ཕྲེང་ཡོངས་འདེམས་པ

en: Deselect all rows in this table
bo: རེའུ་མིག་འདིའི་ནང་གི་ཕྲེང་ཡོངས་མི་གདམ་པ

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Content type name
bo: ནང་དོན་རིགས་ཀྱི་མིང

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
