GatherContent (8.x-3.0-alpha2) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Item Name
af: Itemnaam

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Upload
af: Oplaai

en: Continue
af: Gaan voort

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Other
af: Ander

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
