GatherContent (8.x-3.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Menu
ka: მენიუ

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Deleted
ka: წაშლილი
