GatherContent (8.x-3.0-alpha3) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Menu
el: Μενού

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Upload
el: Αποστολή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Select all rows in this table
el: Επιλογή όλων των γραμμών σε αυτόν τον πίνακα

en: Deselect all rows in this table
el: Αποεπιλογή όλων των γραμμών σε αυτό τον πίνακα

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Data
el: Δεδομένα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Content type name
el: Όνομα τύπου περιεχομένου

en: Asc
el: Αύξ
