GatherContent (8.x-3.0-alpha3) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у
