GatherContent (8.x-3.0-beta1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
