GatherContent (8.x-3.0-beta1) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Menu
my: မီနူး

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Other
my: အခြား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Select all rows in this table
my: ဒီဇယားကွက်၏အတန်းများအားလုံးရွေးရန်

en: Deselect all rows in this table
my: ဒီဇယားကွက်၏အတန်းများအားလုံးမရွေးရန်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Starting import
my: ထည့်သွင်းတပ်ဆင်ခြင်းကို စတင်နေပါပြီ
