GatherContent (8.x-3.0-beta2) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Upload
ku: بارکردن

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Select all rows in this table
ku: هەموو ڕیزەکان هەڵبژێرە لەم خشتەیەدا

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Starting import
ku: هێنان دەست پێدەکات

en: Content type name
ku: ناوی جۆری ناوەڕۆک
