GatherContent (8.x-3.0-beta2) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Other
ug: باشقا

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش
