GatherContent (8.x-4.0-beta1) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Published
am: የታተመ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Select all rows in this table
am: ሰንጠረዡ ውስጥ ያሉትን ረድፎች በሙሉ ምረጥ

en: Publish
am: አትም
