GatherContent (8.x-4.0-beta1) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Menu
bs: Meni

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Continue
bs: Nastavi

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Selected
bs: Odabrano

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Select all rows in this table
bs: Označi sve redove u ovoj tabeli

en: Deselect all rows in this table
bs: Ukloni oznake sa svih redova u ovoj tabeli

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi
