GatherContent (8.x-4.0-beta1) - en to jv translation catalogue (39 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Upload
jv: Unggah

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Selected
jv: Kepilih

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Select all rows in this table
jv: Pilih kabèh baris nang tabel iki

en: Deselect all rows in this table
jv: Ngilangi pilihan kabèhan baris nang tabel iki

en: Deleted
jv: Dibusak

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Starting import
jv: Mulai ngimpor

en: Content type name
jv: Jeneng tipe konten

en: Asc
jv: Urut Maju
