GatherContent (8.x-4.0-beta2) - en to kn translation catalogue (46 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Importing
kn: ಆಮದು ಮಾಡಿಕೊಳ್ಳಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Import failed
kn: ಆಮದು ವಿಫಲಗೊಂಡಿದೆ

en: Available options
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವ ಆಯ್ಕೆಗಳು
