GatherContent (8.x-4.2) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Data
gu: માહિતી
