GatherContent (8.x-4.3) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: - None -
ht: - Vid -

en: Save
ht: Anrejistre

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Asc
ht: Mont
