GatherContent (8.x-4.0-beta2) - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Manual
lv: Manuāli

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Changed
lv: Labots

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Publish
lv: Publicēts

en: Data
lv: Dati

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Import content
lv: Importēt saturu

en: Importing
lv: Importē

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Status ID
lv: Statusa ID

en: Starting import
lv: Uzsāk importēšanu

en: Import status
lv: Importēšanas statuss

en: Content type name
lv: Satura veida nosaukums
