GatherContent (8.x-4.3) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Menu
sq: Menuja

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Published
sq: Publikuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Select all rows in this table
sq: Zgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Deselect all rows in this table
sq: Çzgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Publish
sq: Publiko

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Starting import
sq: Duke filluar importin
