GatherContent (8.x-5.0-alpha1) - en to km translation catalogue (38 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Continue
km: បន្ត

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Never
km: កុំ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Close
km: បិទ

en: Select all rows in this table
km: ជ្រើស​ជួរ​ដេក​ទាំងអស់​ក្នុង​តារាង​នេះ

en: Deselect all rows in this table
km: ដោះ​ជ្រើស​ជួរ​ដេក​ទាំងអស់​ក្នុង​តារាង​នេះ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Starting import
km: ចាប់ផ្តើម​នាំចូល

en: Content type name
km: ឈ្មោះ​ប្រភេទ​មាតិកា
