GatherContent (8.x-5.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Status
he: מצב

en: Name
he: שם

en: Published
he: מפורסם

en: Not available
he: לא זמין

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
