GatherContent (8.x-5.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Name
lv: Nosaukums

en: Published
lv: Publicēts

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
