GatherContent (8.x-5.0-beta1) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Open
et: Avatud

en: Menu
et: Menüü

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Selected
et: Valitud

en: Published
et: Avaldatud

en: Terms
et: Terminid

en: Other
et: Muu

en: Template
et: Mall

en: Template name
et: Malli nimi

en: Close
et: Sulge

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Select all rows in this table
et: Vali kõik read selles tabelis

en: Deselect all rows in this table
et: Eemalda kõikide ridade märgistus selles tabelis

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Authentication
et: Autentimine

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Select
et: Vali

en: Publish
et: Avalda

en: Data
et: Andmed

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Bundle
et: kogum

en: Starting import
et: Importimise alustamine

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi

en: Node status
et: Sisuelemendi staatus

en: Import configuration
et: Impordi seadistus

en: Drupal link
et: Drupali link
