GatherContent (8.x-5.0-beta3) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Open
cy: Ar agor

en: Menu
cy: Dewislen

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Never
cy: Byth

en: Selected
cy: Wedi ei ddewis

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Other
cy: Arall

en: Close
cy: Yn agos

en: Select all rows in this table
cy: Dewis pob rhes yn y tabl yma

en: Deselect all rows in this table
cy: Dad-ddewis pob rhes yn y tabl yma

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Create new revision
cy: Creu adolygiad newydd

en: Select
cy: Dewis

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Starting import
cy: Dechrau mewnfudo
