GatherContent (8.x-5.2) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Open
ast: Abrir

en: Menu
ast: Menú

en: Upload
ast: Xubir

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Never
ast: Nunca

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Other
ast: Otru

en: Close
ast: Zarrar

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Starting import
ast: Entamar a importar
