GatherContent (8.x-5.3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Menu
br: Lañser
