GatherContent (8.x-5.3) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Never
kk: Ешқашан

en: Selected
kk: Тандалған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Other
kk: Басқа

en: Select all rows in this table
kk: Кестенің барлық қатарларын таңдау

en: Deselect all rows in this table
kk: Бұл кестеге барлық жолды болдырмау

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Publish
kk: Жариялау

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Starting import
kk: Импорт басталды
