GatherContent (8.x-5.4) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Open
cs: Otevřené

en: Upload
cs: Nahrát

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Create
cs: Vytvořit

en: All
cs: Vše

en: Never
cs: Nikdy

en: Selected
cs: Vybráno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Terms
cs: Termíny

en: Other
cs: Jiné

en: Template
cs: Šablona

en: Close
cs: Zavřít

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Select all rows in this table
cs: Označit všechny řádky v této tabulce

en: Deselect all rows in this table
cs: Zrušit označení všech řádek v této tabulce

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Authentication
cs: Ověření

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Automatic
cs: Automatické

en: Select
cs: Vybrat

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Importing
cs: Probíhá import

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Starting import
cs: Začínám import

en: Content type name
cs: Název typu obsahu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Import configuration
cs: Importovat konfiguraci

en: Drupal link
cs: Drupal odkaz
