GatherContent (8.x-5.5) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Open
az: Aç

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Selected
az: Seçildi

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Other
az: Digər

en: Close
az: Bağlı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Select all rows in this table
az: Bu cədvəldə bütün sətirləri seçin

en: Deselect all rows in this table
az: Bu cədvəldəki bütün sətirlərin seçimini ləğv edin

en: Deleted
az: Silindi

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Select
az: Seçin

en: Publish
az: Dərc et

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Bundle
az: Paket

en: Content type name
az: Məzmun növünün adı

en: Node status
az: Nod statusu
