GatherContent (8.x-5.5) - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Open
eu: Ireki

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Published
eu: Argitaratua

en: Terms
eu: Terminoak

en: Other
eu: Bestea

en: Close
eu: Itxi

en: Select all rows in this table
eu: Aukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Deselect all rows in this table
eu: Desaukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Select
eu: Aukeratu

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Data
eu: Datu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Importing
eu: Importatzen

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Starting import
eu: Inportatzea hasten

en: Content type name
eu: Eduki motaren izena

en: Drupal link
eu: Drupal esteka
