GatherContent (8.x-5.0) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Open
sk: Otvorené

en: Upload
sk: Nahrať

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Never
sk: Nikdy

en: Selected
sk: Zvolené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Terms
sk: Termíny

en: Other
sk: Ostatné

en: Template
sk: Šablóna

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Manual
sk: Manuálne

en: Select all rows in this table
sk: Označiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Deselect all rows in this table
sk: Odznačiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Authentication
sk: Overenie

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Automatic
sk: Automatický

en: Select
sk: Zvoľte

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Data
sk: Údaje

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Importing
sk: Import

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Starting import
sk: Spustiť import

en: Content type name
sk: Názov typu obsahu.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
