Gatsby Integration (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Created
da: Oprettet

en: About
da: Om

en: 7 days
da: 7 dage

en: Site settings
da: Sidens indstillinger

en: 30 days
da: 30 dage

en: 14 days
da: 14 dage

en: 60 days
da: 60 dage
