Gatsby Integration (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: Action
id: Tindakan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Created
id: Dibuat

en: Entity
id: Entitas

en: About
id: Tentang

en: Bundle
id: Bundel
