Gatsby Integration (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: New Window
kn: ಹೊಸ ವಿಂಡೋ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
