Gatsby Integration (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: Action
pt: Ação

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Created
pt: Criado

en: Published
pt: Publicado

en: Published?
pt: Publicado?

en: Entity
pt: Entidade

en: About
pt: Sobre

en: Bundle
pt: Pacote

en: Site settings
pt: Configurações do site

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.
