Gatsby Integration (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Preview
sq: Shikoje

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: About
sq: Informacione
