Gatsby Integration (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
