Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Preview
af: Voorskou

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd
