Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: Entity
ca: Entitat

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
