Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Bundle
eo: Fasko
