Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Action
fa: عملکرد

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Entity
fa: عنصر

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته

en: Site settings
fa: تنظیمات سایت
