Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ
