Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Bundle
hy: Փաթեթ
