Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: About
jv: Ngenani
