Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Bundle
mr: बंडल
