Gatsby Integration (2.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
