Gatsby Integration (2.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Created
lv: Izveidots

en: Published
lv: Publicēts

en: Entity
lv: Entītija

en: About
lv: Par

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Site settings
lv: Vietnes iestatījumi
