Gatsby Integration (2.0.0-beta3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Language
se: Giella

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
