Gatsby Integration (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
