Gatsby Integration (2.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
