Gatsby Integration (2.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: 1 day
he: יום אחד

en: Entity
he: יישות

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: Site settings
he: הגדרות אתר
